Specialista/ka pro komunikaci a vnější vztahy

Baví Vás komunikace s lidmi? Chcete se podílet na přípravě významného státního projektu?

Baví vás komunikace s lidmi? Umíte jednoduše vysvětlit na první pohled složité věci? Umíte o nich mluvit i psát? Organizace a pečlivost vám není cizí? Chcete se podílet na přípravě významného státního projektu v oblasti vědy a výzkumu?

Náplň práce:

  • popularizace témat týkajících se radioaktivních odpadů
  • komunikace s médii
  • spolupráce na všech aktivitách oddělení komunikace
  • spolupráce na tvorbě sociálních sítí
  • příprava témat pro webové stránky a informační materiály
  • příprava vzdělávacích a popularizačních akcí pro všechny věkové skupiny
  • komunikace v lokalitách stávajících úložišť a lokalitách zvažovaných pro hlubinné úložiště
  • protože jsme státní organizace, tak i trochu administrativa

Co očekáváme:

  • samostatnost, zodpovědnost, umění komunikovat s různými profesemi
  • týmového hráče
  • VŠ vzdělání
  • zájem o problematiku, kterou řešíme
  • organizační schopnosti
  • předchozí praxe v médiích nebo popularizačních aktivitách výhodou
  • angličtina slovem i písmem (spolupráce na mezinárodních projektech)
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • motivační finanční ohodnocení
  • stabilní práci na unikátním projektu světového významu
  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování (stravenková karta)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilitu – pružnou pracovní dobu, možnost home-office
  • pro sportovce máme místnost na úschovu kol, pracujeme v centru Prahy s vynikající dopravní dostupností

Zní Vám to zajímavě? Pak hledáme právě Vás!

Zaujala vás nabídka? Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na adresu: SÚRAO, Ing. Lucie Musilová, Dlážděná 6, 110 00, Praha 1, nebo na email: [email protected].